EL AYAK SAĞLIĞI

El Ayak Sağlığı Kursu


Yılların deneyimi ve kalitesi ile özgeçmişine yakışan eğitim hizmetleri sağlamak ve sizlere daima diğerlerinden üstün kılacak olan yetenekleri kazandırmak için güçlü eğitim kadromuz, modern eğitim salonumuz, son teknoloji cihazlarımız ve en kaliteli kozmetik ürünlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

ISO 9001/2008

Kurumumuz ISO 9001/2008 Kalite Belgesi ile Özel Eğitim Merkezleri Standartlarını Değiştirmiştir. Güzellik Uzmanlığı Eğitiminde Birçok İLK'i Öğrencileri ile Buluşturan Şevval ÖZÇELİK Eğitimde Kaliteyi Standart Kabul Etmiş ve Sadece Kursiyerlerimiz ile Buluşturmakla Yetinmeyerek Diğer Tüm Güzellik Eğitim Merkezlerinin Ulaşması Gereken Bir Hedefe Dönüştürmüştür.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Şevval ÖZÇELİK Eğitim Kurumu, Medikal El ve Ayak Sağlığı uygulamasını kariyer mesleği olarak tercih eden UZMAN adaylarının, el ve ayak bakımı hakkında, teori ve uygulama becerilerini maksimum seviyeye çıkartarak kaliteli bir eğitim süreci ile tamamlamasını hedeflemektedir.

EL ve AYAK SAĞLIĞI EĞİTİMİ HAKKINDA

Podoloji eğitiminde manikür ve pedikür uygulamarına ek olarak, yoğun müfredatlı ayak deformasyonları, tırnak deformasyonları, ayak kemik deformasyonları, batık tırnak, kalınlaşmış tırnak, siğil, nasır, tırnak mantarı, ayak mantarı, diyabetli ayak bakımları gibi bir çok konuda teori ve uygulamalı eğitim verilmektedir.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Topuk Çatlakları, Batık, Mantar ve Nasır Bakımları, Pensli Manikür Tekniği, Mavala Manikür Tekniği, El & ayak Masajı, Parafin Bakımı gibi konularında gerekli bilgileri ve el becerisini edineceksiniz.

İŞ OLANAKLARI

Meslek elemanlarının, Güzellik salonları ve Merkezlerinde, Bayan ve Erkek Kuaför Salonları, Klinikler, Kozmetik Satış Noktaları, Kozmetik İmalatçılarında, Mankenlik Ajanslarında, Otel ve Spor Salonlarının SPA Bölümlerinde, Kozmetik Sanayisinde, Güzellik Malzemesi Satan ve Pazarlayan İş Yerlerinde Eğitmen olarak çalışma olanakları vardır.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
2- Diploma Fotokopisi
3- 6 Adet Fotoğraf
4- İkametgah Belgesi

KURS SÜRESİ

Kirpik Kaynak Eğitimi kurs programı oldukça içeriği 3 günlük bir eğitim süreci ile tamamlanmaktadır. Hafta İçi ve hafta Sonu seçenekleri bulunmaktadır.

SINAV VE SERTİFİKA

Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda kurumumuz onaylı El ve Ayak Sağlığı Sertifikası alacaklardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder