MASAJ TEKNİKLERİ KURSU


ÖzelMasaj Teknikleri Kursu


SİZE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ

Yılların deneyimi ve kalitesi ile özgeçmişine yakışan eğitim hizmetleri sağlamak ve sizlere daima diğerlerinden üstün kılacak olan yetenekleri kazandırmak için güçlü eğitim kadromuz, modern eğitim salonumuz, son teknoloji cihazlarımız ve en kaliteli kozmetik ürünlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

ISO 9001/2008

Kurumumuz ISO 9001/2008 Kalite Belgesi ile Özel Eğitim Merkezleri Standartlarını Değiştirmiştir. Güzellik Uzmanlığı Eğitiminde Birçok İLK'i Öğrencileri ile Buluşturan Şevval ÖZÇELİK Eğitimde Kaliteyi Standart Kabul Etmiş ve Sadece Kursiyerlerimiz ile Buluşturmakla Yetinmeyerek Diğer Tüm Güzellik Eğitim Merkezlerinin Ulaşması Gereken Bir Hedefe Dönüştürmüştür.
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Şevval ÖZÇELİK Eğitim Kurumu, Temek Masaj Uygulamaları Eğitimi ile, Güzellik Uzmanlığı ve Profesyonel Makyaj Eğitimlerini destekleyici nitelikte olup, uzman adaylarının masaj konusunda teori ve uygulama becerilerini yeterli seviyeye taşıyarak kaliteli bir eğitim süreci ile tamamlamasını hedeflemektedir.

MASAJ EĞİTİMİ HAKKINDA

Güzellik Uzmanlığı, Profesyonel Makyaj ve Cilt Bakımı eğitimlerini destekleyici nitelikte olan bu eğitim, herhangi bir kurs programını bitirmiş veya halen bir kurs programına devam eden kursiyerlerimiz için önerilmektedir. Tamamlayıcı bir eğitim programıdır.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Tüm masaj uygulamalarının temelini oluşturan, klasik masaj tekniği eğitimi ile masaj uzmanı adaylarının akademik masaj tanımında yer alan; insan anatomisi, masaj manüplasyonları, manüplasyon yoğunlukları, uygulama şekilleri ve kuralları konusunda bilinçlenmeleri ve uygulamalarının uluslararası standartlardaki mesleki iş etiği ve iş güvenliği kapsamında sunmalarını sağlamaktır. Eğitim derin doku masajı tekniği eğitimi ile medikal amaçlı kullanılan masaj uygulamalarını da içermektedir.

İŞ OLANAKLARI

Güzellik Salonlarında, SPA Merkezlerinde, Çalışabilir veya Masaj Eğitmenliği yapabilirsiniz.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
2- Diploma Fotokopisi
3- 6 Adet Fotoğraf
4- İkametgah Belgesi

KURS SÜRESİ

Teori ve Uygulama Olmak Üzere 2 bölümden oluşmaktadır, detaylı eğitim süreci ile tamamlanmaktadır. Hafta İçi ve hafta Sonu seçenekleri bulunmaktadır.

SINAV VE SERTİFİKA

Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda kurumumuz tarafından verilen Masaj Sertifikası alacaklardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder