PROFESYONEL MAKYAJ

PROFESYONEL MAKYAJ KURSU

Profesyonel Makyaj KursuYılların deneyimi ve kalitesi ile özgeçmişine yakışan eğitim hizmetleri sağlamak ve sizlere daima diğerlerinden üstün kılacak olan yetenekleri kazandırmak için güçlü eğitim kadromuz, modern eğitim salonumuz, son teknoloji cihazlarımız ve en kaliteli kozmetik ürünlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

ISO 9001/2008

Kurumumuz ISO 9001/2008 Kalite Belgesi ile Özel Eğitim Merkezleri Standartlarını Değiştirmiştir. Güzellik Uzmanlığı Eğitiminde Birçok İLK'i Öğrencileri ile Buluşturan Şevval ÖZÇELİK Eğitimde Kaliteyi Standart Kabul Etmiş ve Sadece Kursiyerlerimiz ile Buluşturmakla Yetinmeyerek Diğer Tüm Güzellik Eğitim Merkezlerinin Ulaşması Gereken Bir Hedefe Dönüştürmüştür.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Şevval ÖZÇELİK Eğitim Kurumu, Profesyonel Makyajı kariyer mesleği olarak tercih eden MakeUp Artist / MAKYÖZ adaylarının, en yeni trend malzemeler ve dünyaya kendini kanıtlamış ürünler ile, teori ve uygulama becerilerini maksimum seviyeye çıkartarak kaliteli bir eğitim süreci ile tamamlamasını hedeflemektedir.

PROFESYONEL MAKYAJ EĞİTİMİ HAKKINDA

Diziler, Show Programları ve Sahne gibi profesyonelliğin önemli olduğu yerler başta olmak üzere, diğer birçok alanda gereksinim duyulan makyaj uygulamasıdır. Bu eğitim ile her geçen gün daha fazla gereksinim duyulan ve ülkemizde de uluslararası adı ile anılan Make Up Artist yeteneklerine sahip olacaksınız.

NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

Sahne ve Show Makyajı, Ünlü, Oyuncu, Sanatçı Makyajı, Gece Gündüz Makyajı, Gelin Makyajı, Airbrush Teknikleri, Podyum, Tv Makyajı, Soft Porselen Makyaj, Kamuflaj, Gölge ve Kapak Çalışması, Gençleştirme, Yaşlandırma ve Deformasyon Makyajı, Aqua Makyaj, gibi konularda işinde uzman profesyonel Makyaj Sanatçısı deneyimine sahip olacaksınız.

İŞ OLANAKLARI

Film Setlerinde, Moda Çekimleri, Manken Makyajı, Gelin Makyajı, Reklam çekimleri, Dergi çekimleri, Sinema, Tv ve Dizi Çekimlerinde, Makeup Stüdyolarında Make Up Artist olarak, Kuaför ve Güzellik Salonlarında, Ünlü Makyözü gibi alanlarda, Makyaj Kozmetiği Ürün Satış firmalarında çalışabilir, Makyaj Eğitmenliği yapabilirsiniz.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
2- Diploma Fotokopisi
3- 6 Adet Fotoğraf
4- İkametgah Belgesi

KURS SÜRESİ

Profesyonel Makyaj Kursu eğitim programı içeriği oldukça yoğun ve kapsamlı olduğundan 2 aylık bir eğitim süreci ile tamamlanmaktadır. Hafta İçi ve hafta Sonu seçenekleri bulunmaktadır.

SINAV VE SERTİFİKA

Sınav: Kursiyerlerimiz gerekli eğitim sürecini tamamladıktan sonra MEB tarafından periyodik olarak belirlenen müteakip tarihte yazılı sınava alınarak değerlendirmeye tabi tutulacaktır.
Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda yapılacak sınav ile MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder